Awesome Image

Havayolu Kargo

LOJİSTİK

 

 

Uçak kargo gönderilmek istenen ürün ya da malların uçaklarla taşınmasıdır. Bugün global gönderim hacminin yüzde 10’unu hava kargo ile taşınırken, bu hizmet için özel olarak üretilmiş kargo uçakları kullanılıyor ve uçakların sayısı da her geçen gün artıyor. Hava kargo yolu ile aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey taşınabilir, bir ülkeden bir başka ülkeye ürün transferi karayolunun sınırlamalarına takılmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Yılda ortalama yüzde 5 ve üzerinde büyümeye sahip olduğu belirtilen hava kargonun tercih edilmesinde en büyük etkenler ise hız ve güvenlik olarak karşımıza çıkıyor.

Hava kargo özellikle uzun mesafeler için, değerli ve bozulabilir ürünlerin taşınmasında tercih edilen bir yoldur. Hava kargo aynı zamanda özellikle balık, meyve ve sebze gibi çabuk bozulabilir ürünlerin en uzun mesafelerde bile en kısa zamanda taşınmasını sağlarken, taşınmasına izin verilen canlı hayvanların hızlı bir şekilde naklini sağlar.

“Tahtakale Lojistik” olarak kurulduğumuz 2017 yılından bu yana 265 ülkeye yurtdışı kargo taşımacılığı anlamında Ülkemizin heryerinden siz değerli müşterilerimize  hizmet veriyoruz.

LİNKLER

SAATLER

Firmamızın çalışma saatleri

HABER BÜLTENİ

Son duyurular ve kampanyalardan haberdarr olun

    © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

    Tasarım & Reklam & Seo Avrasya Medya